Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Human combat rogue
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Human combat rogue

Human combat rogue 9 years ago #2857

  • Mehrunes
Karakternév: Mehrunes
Main talent, armory link: combat, tauriwow.com/armory#character-sheet.xml?...erver&n=Mehrunes
Offtalent: -
Szakmák: engi:525, lw:520
Rendelkezel megfelelő anyagi lehetőségekkel, valamint fordítasz rá megfelelő és elegendő figyelmet arra, hogy geared és felszerelésed mindig maximálisan enchantolva / gemelve legyen? (akkor is ha később lecseréled az itemet.)? törekedek a maximumra, jelenleg anyagi problémákkal küszködök 1-2 encsa, gem hiányzik, de folyamatosan fejlesztem
Mennyire értesz a karaktered main talentjéhez, illetve ismered a kaszt összes specifikus skill / talent működését? idestova 8 éve rugózok, vár catába kicsit átalakították, de már utánaolvastam hozzászoktam
Amennyiben tapasztaltabb tagok úgy látják, hajlandó vagy módosítani a talent pont elosztásodon, esetleg gear összeállításodon? ez természetes
*Ha netán az előbbi megtörténik, és úgy érzed hogy nincs igazuk, hogyan járnál el?: bebizonyítanám, hogy igazam van (ha mégse lenne bocsánatért esedeznék ) ui.: kompromisszumképes vagyok
Mennyi ideje játszik az adott karaktertípusssal? (NEM Played-time!! Hanem az adott kaszthoz (pl. warrior) való játéktapasztalat és hozzáértés.) 8 éve rugózok, 150 nap kb a played rajta
A karakter eredete: saját magam csináltam, soha ki nem adnám a kezemből
Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat]: vanilla óta tolom, többnyire hc raider guildekbe
Várható aktivitás: többnyire délelőttös vagyok szóval 5-6 után tudok lenni tán korábbtól is, de sajnos ha délutános vagyok akkor csak éjfél után vagyok
Tisztában vagy-e a jelen content (Icc25HC / RS25HC) taktikákkal és bossfightokkal? Amennyiben nem, (esetleg új content jön) hajlandó vagy ezeknek utánanézni külön a raid előtt?: elolvastam a taxokat, megnéztem a videókat
Számíthatunk a jelenlétedre abban az esetben is, ha történetesen olyan bossokat ölünk amelyekből neked nincs szükséged lootra vagy tudod hogy esetlegesen nem te kapod? a játék miatt játszok, nem csak a loot miatt
Hajlandó vagy türelmesen és pozitív hozzáállással résztvenni olyan fightokon amelyek éppen nehezen mennek, esetleg több wipe-ot igényelnek? eddigi guildemel nem egy server first killt húztunk be, néha kínkeserves több nap wipe után, szóval kitartó vagyok ilyen téren
Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás kolis nettel tolom, néha be-belagol de az utóbbi időben tökéletesen működött
A csatlakozási szándék motivációja raidelni szeretnék, és egy értelmes társasághoz tartozni, és derengett a guild neve még régebbről
A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: +1 rugó akire lehet számítani ha kell help vagy raid, esetleg acsizásba, questelésbe + elég jártas wow téren
A jelentkezőnek milyen elvárásai lennének a guilddel szemben? mivel nem ismerek tudtommal senkit a guildből, ezért kb csak a korrektség amit elvárok (ez persze kölcsönös lenne)
Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit) origin: arathor, bloodscalp, taurin cata óta nem sikerült értelmes guildot találnom, lvl80-on uccso guildjeim: The Unforgiven, Durability (inaktivitás miatt hagytam ott, ellopták a laptopomat:( )
PvP vs. PvE (+vélemény)? mind2-őt szeretem, de elsősorba pve
Gear vs. Társaság (+vélemény)? lévén hogy lootér játunk elsősorba raidelni ezért ugyanolyan fontosnak tartom a lootot mint a társaságot
*Gear vs. Progress (ha minden lehetőséged meg van rá hogy elvigyél egy itemet ami számodra minimálisan jelent többletet, viszont a raid / guild többet nyerne vele ha egy másik player vinné mert számára ez nagyobb érték és teljesítménynövekedést jelentene hogyan járnál el?) ez szerintem helyzetfüggő
WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?: most hogy újra gamelek, elég sokat vagyok online
Feltüntetésre kívánt Alt karakterek: van kb 10 alt, nincs mindegyik 85-ös többnyire csak profok miatt tartom őket

Személyes: Viktornak hívnak 25 éves leszek, suli mellett dolgozok hogy eltartsam magam, szabadidőmben többnyire kockulok, mostanába kb csak wowwal
válaszotokat előre is köszi: Mehrunes
ui.: sry ha tele van helyesírási hibával
The topic has been locked.

Re: Human combat rogue 9 years ago #2860

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
Hali,
sry a késői válaszért, jó lett
keress egy online RL-t vagy OGM-t, köszi.
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.13 seconds