Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Paladin
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Paladin

Paladin 9 years, 8 months ago #2806

  • Lollz
Main talent: Holy
Off talent : -
Szakmák: Encha 376 Mining 455
ItemLevel: 342

Rendelkezel megfelelő anyagi lehetőségekkel, valamint fordítasz rá megfelelő és elegendő figyelmet arra, hogy geared és felszerelésed mindig maximálisan enchantolva / gemelve legyen? (akkor is ha később lecseréled az itemet.)?: Hát az az igazság, hogy most eléggé le vagyok égve:/ Amúgy igényes a karakterem.

Mennyire értesz a karaktered main talentjéhez, illetve ismered a kaszt összes specifikus skill / talent működését?: 100%-ig ismerem. De bármilyen tanácsot szívesen meghallgatok.

Amennyiben tapasztaltabb tagok úgy látják, hajlandó vagy módosítani a talent pont elosztásodon, esetleg gear összeállításodon?: Egyértelműen igen.

*Ha netán az előbbi megtörténik, és úgy érzed hogy nincs igazuk, hogyan járnál el?: Mindenképpen jelezném, hogy az nem megfelelő, ezután érvelnék normálisan, és elmondanám az indokomat. Megpróbálnám megbeszélni, hogy miért.

Mennyi ideje játszik az adott karaktertípusssal? (NEM Played-time!! Hanem az adott kaszthoz (pl. warrior) való játéktapasztalat és hozzáértés.)Másfél évé. Voltam több fun szerveren is de megtetszett most a cata és maradok taurin felfullozom a kispalámat:)

A karakter eredete : Én magam húztam fel.

Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat]: cata random hc-k mennek

Várható aktivitás: a héten minimum 4nap fent vagyok úgy 9től max 2ig

Tisztában vagy-e a jelen content (Icc25HC / RS25HC) taktikákkal és bossfightokkal? Amennyiben nem, (esetleg új content jön) hajlandó vagy ezeknek utánanézni külön a raid előtt?: Igen hajlandó vagyok utánnuk nézni

Számíthatunk a jelenlétedre abban az esetben is, ha történetesen olyan bossokat ölünk amelyekből neked nincs szükséged lootra vagy tudod hogy esetlegesen nem te kapod?: Igen! Imádok healelni!

Hajlandó vagy türelmesen és pozitív hozzáállással résztvenni olyan fightokon amelyek éppen nehezen mennek, esetleg több wipe-ot igényelnek?: Alap, a kitartás a legfontosabb egy olyan klánban, ahol előre akarnak lépni. Aki wipe-nál aztmondja hogy mennie kell azt ki kell rúgni a guildből is.

Ha sok wipe van, hajlandó vagy annyiszor visszamenni és újrapróbálni amennyi szükséges ahhoz hogy lemenjen, még akkor is ha netán egy másik napon folytatjuk? Igen, örömmel:)

Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás: Nem laggolok soha sehol,gépem jól bírja. A net az van hogy fogja és elmegy de idén szerencsére még nem csinált ilyesmit.

Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Egy rhc-n kérdeztem hogy van-e tgf és mondták hogyvan csak senkinemvoltfent akifeltudott volna venni így megadta a honlapot.

A csatlakozási szándék motivációja: Szeretnék egy jó guildhez csatlakozni ahol összetartóak az emberek.

A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Lenne egy értelmes palátok aki álltalában mindig tud raidelni, tudok segíteni ahol kell, és raidekben is hasznomat vennétek heal/tank(ha meglesz a tankszettem) ügyileg egyaránt.

A jelentkezőnek milyen elvárásai lennének a guilddel szemben?:Egyenrangúság, tisztelet, igazságosság.

Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja):League of Legends az accountom beadta a kulcsot úgyhogy a lolról lemondtam végleg a wow nekem tökéletesen megfelel szeretem ezt a játékot insták szépek:)

PvP vs. PvE (+vélemény)? Mind a 2őt szeretem

Gear vs. Társaság (+vélemény)? Társaság, szerintem a gear nem ér semmit, egy teljesen jó, hangulatos társaság mellett.

Gear vs. Progress (ha minden lehetőséged meg van rá hogy elvigyél egy itemet ami számodra minimálisan jelent többletet, viszont a raid / guild többet nyerne vele ha egy másik player vinné mert számára ez nagyobb érték és teljesítménynövekedést jelentene hogyan járnál el?): Átadnám neki, a guild érdeke fontosabb. Mivel ezzel összesítve tudunk előre lépni. Ez csak egy játék, az csak egy item jó hogy nem vagyok tróger

WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?: Hú hát nem tudom. Még egy ideig biztos fogok játszani, azért játszom mert épp nem kell dolgoznom,tanulnom vagy épp nem a barátnőmmel vagyok vagy iszogatok a barátokkal

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek: Kicsithalott-gnome dk

Alt karakter eredete, gs-e, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)?: Saját kezűleg felhúzott jelenleg 76-os de tervezem azt isfelhúzni

----Személyes------


Életkor: 19

Neved(becenév v. keresztnév): Roni

WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír? Horgászok autóversenyzek motorozok biciklizek görkorizoknéha futok néha gyúrok(nemtésztát)

------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----


Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont):Semmi közöm hozzá mikor mit csinál.

Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg? Minden nap RHC-zok, szerintem lényegtelen, hogy melyik insta milyen, a lényeg a játékélmény, és hogy élvezzük azt, amit csinálunk.

RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...: Ha nincs semmi dolgom csak akkor játszom.

Elolvastam a szabályzatot meg minden érthető számomra Remélem mindent jól írtam.
The topic has been locked.

Re: Paladin 9 years, 8 months ago #2807

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
"9től max 2ig"
Ez konkrétan mit jelent időintervallumban? Az aktivitást kicsit bővebben

Amúgy ok, ingame felkereshetsz.
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.

Re: Paladin 9 years, 7 months ago #2809

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
Tegnap beszéltünk 1 sort, de végül mi lett? kicsit másfele figyeltem.
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.24 seconds