Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: TGF

TGF 9 years, 10 months ago #2784

  • Alzador - Fury Warrior
Karakternév: Alzador

Karakter kaszt: Warrior

Main talent: Fury

Armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel): Sajnos nem üzemel az armory jelenleg. :/

Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel): Prot lesz de még gearem nincs hozzá.

Szakmák: Mining, BS alacsony szinten mindkettő.

GearScore érték: 5,5 K volt most average item levelem 248.

Rendelkezel megfelelő anyagi lehetőségekkel, valamint fordítasz rá megfelelő és elegendő figyelmet arra, hogy geared és felszerelésed mindig maximálisan enchantolva / gemelve legyen? (akkor is ha később lecseréled az itemet.)?:
Törekszem arra hogy a gearem fel legyen gemelve/encsizve amikor csak lehet. Pénzzel általában jól állok így a gearem is gemelt/encsizett szokott lenni.

Mennyire értesz a karaktered main talentjéhez, illetve ismered a kaszt összes specifikus skill / talent működését?:
WotLK-beli Fury warriorhoz teljesen értettem. Most hogy cata bejött azon vagyok hogy átlássam az új spelleket,statokat és az új játékstílust. Cata beállása előtt is nézegettem már a 4.3-as Fury Warriról szóló guideokat.


Amennyiben tapasztaltabb tagok úgy látják, hajlandó vagy módosítani a talent pont elosztásodon, esetleg gear összeállításodon?: Természetesen

*Ha netán az előbbi megtörténik, és úgy érzed hogy nincs igazuk, hogyan járnál el?:
Megbeszélném velük a dolgot, elmondanám hogy szerintem miért nem jó úgy ahogy mondják,aztán ha rávilágítanak hogy valóban nincs igazam akkor persze elfogadnám a tanácsukat.

Mennyi ideje játszik az adott karaktertípusssal? (NEM Played-time!! Hanem az adott kaszthoz (pl. warrior) való játéktapasztalat és hozzáértés.):
Ezt a warriort kb. 2 évvel ezelőtt kezdtem el felhúzni, akkor level 63-ig jutottam,majd kisebb kihagyás után feltornáztam 80-asra. Ez május vége kötnyékén történt meg azóta játszom vele.


A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, cserélt, lopott stb): Saját magam húztam fel.


Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat - régebbi raidek is (Classic, BC content, Wotlk,)]:
WOtLK minden raidjében voltam már kivéve RS-t és ICC-ben is csak LK_t nem ütöttem még. BC-ből illetve Classic WoW_ból is voltam egy két raidben.


Tisztában vagy-e a jelen content (Icc25HC / RS25HC) taktikákkal és bossfightokkal? Amennyiben nem, (esetleg új content jön) hajlandó vagy ezeknek utánanézni külön a raid előtt?:
A Lich Kinges taktikákat teljesen ismerem,de mostanában inkább a catás bossok taktikáit olvasgatom illetve videókat nézek róluk.


Várható aktivitás (ráérsz-e hétköznap este 19:00 - 23:00 main raid időkben, főleg szerdán és csütörtökön, esetleg pénteken): Előreláthatólag ráérek, a péntek nem biztos de a többi hétköznap este illetve a hétvége délután/este teljesen jól hangzik.


Számíthatunk a jelenlétedre abban az esetben is, ha történetesen olyan bossokat ölünk amelyekből neked nincs szükséged lootra vagy tudod hogy esetlegesen nem te kapod?: Igen

Hajlandó vagy türelmesen és pozitív hozzáállással résztvenni olyan fightokon amelyek éppen nehezen mennek, esetleg több wipe-ot igényelnek?: Természetesen! Engem is zavar mikor például egy random raidben a fele raid leavel mondjuk 3 wipe után..

*Ha sok wipe van, hajlandó vagy annyiszor visszamenni és újrapróbálni amennyi szükséges ahhoz hogy lemenjen, még akkor is ha netán egy másik napon folytatjuk?: Igen és ha nincs valami halaszthatatlan tennivalóm akkor másik nap is igen!



Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás (akadsz, laggolsz-e 25-ös raideken): Laggolni nem szoktam raideken.
Speedtest link

Írjál le bármi olyan technikai probklémát ami nagyobb gyakorisággal fordul elő nálad egy 25-ös raiden (pl.: netszakadások, spell effektek miatti FPS gondok, alacsony grafikai beállítások miatt "láthatatlan" boss spellek, gép akadás stb..):
Nem szoktak problémáim lenni

Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről:
Ma olvastam a Trade csatornán hogy általános 80-as szintű TGF van.

A csatlakozási szándék motivációja:
Szeretnék egy normális, stabil guild tagja lenni ahol jól lehet szórakozni és haladunk is illetve
szeretném teljes mértékben megtapasztalni a Cata-s contentet.

A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel:
Normális, kitartó játékosnak tartom magam, TS-en sem vagyok az az ordibálós fajta, szerintem jól tudnánk együtt dolgozni és az mindenkinek jó.

A jelentkezőnek milyen elvárásai lennének a guilddel szemben?:
A heti rendszerességű raidelés és a normális társaság nekem elég.

Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit):
Eddig rworld szerveren és tauri szerveren játszottam. Sajnos az rworld abbahagyta működését így ide jöttem át először WoD-ra.

Guild Tagságaim: The Last Flare - fejlődős guild volt nem volt raidelés, ezért távoztam.
The Underrated Ones - jó guild volt csak sajnos feloszlott


Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja):
WoWozni 2009-ben kezdtem el,azóta játszottam Cabal-lal,Tera-val,de mindig visszacsábított a WoW.

PvP vs. PvE (+vélemény)? - PvP-zni nem szoktam,engem mindigis a PvE vonzott.

Gear vs. Társaság (+vélemény)? 40/60 százalékban fontos számomra mindkettő.

*Gear vs. Progress (ha minden lehetőséged meg van rá hogy elvigyél egy itemet ami számodra minimálisan jelent többletet, viszont a raid / guild többet nyerne vele ha egy másik player vinné mert számára ez nagyobb érték és teljesítménynövekedést jelentene hogyan járnál el?): Természetesen odaadnám.

WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?: Acsizás,itemek szerzése, mountok gyűjtése.

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek (amennyiben van): Nincs
Alt karakter eredete, gs-e, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)?


------Személyes adatok-------

Életkor: 20
Neved(becenév v. keresztnév): Pisti
WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír (hobbi, sport)? Egyetemista vagyok - az ELTÉn tanulok éppen kémia szakon. Rendszeres elfoglaltságom a tanulás :DD illetve a kémiai kísérletezés.


------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----

Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont): Szerintem mindenki annyit játsszon amennyi neki jólesik! Persze ha az ember el is akar érni valamit a játékon belül akkor többet kell beletenni! Ez mindennel így van.


Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg? Szívesen járok le ilyenekbe is. Kevesebb ember-->kevesebb koordináció. Néha könnyebb és jobb.


RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...: Jó dolog a WoW nagyon szeretem de mégiscsak egy hobbi illetve szórakozás. Ezért próbálom így is kezelni,nem csak ebből áll az élet.

Egyéb megjegyezés:




A jelentkezés elküldése előtt kötelező informálódni a Guild Szabályzat, valamint a DKP Rendszer működési elveit ismertető tájékoztató tartalmáról!

A tagfelvétel elküldésével a jelentkező kijelenti, hogy a fent említett két dokumentumot ismeri, és érvényességüket elfogadja.

Elolvastam és elfogadom őket

Üdv. Alzador
The topic has been locked.

Re: TGF 9 years, 9 months ago #2787

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
sok lesz a kémikus a guildben. keress fel minket ingame, thx.
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.

Re: TGF 9 years, 9 months ago #2789

  • Alzador
Okés írtam levelet ingame
The topic has been locked.

Re: TGF 9 years, 9 months ago #2790

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
levelet? Egy online illetékest keress fel aki beinvel
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.24 seconds