Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

felvétel
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: felvétel

felvétel 9 years, 10 months ago #2779

  • Gab
Karakternév: Egna
Karakter kaszt: shaman
Main talent: elemental
Armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel): wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Egna
Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel): pvp elemental
Szakmák: lw & skinning
GearScore érték: 5300

Rendelkezel megfelelő anyagi lehetőségekkel, valamint fordítasz rá megfelelő és elegendő figyelmet arra, hogy geared és felszerelésed mindig maximálisan enchantolva / gemelve legyen? (akkor is ha később lecseréled az itemet.)?:
Természetesen, próbálom kihozni a lehető legjobbat.

Mennyire értesz a karaktered main talentjéhez, illetve ismered a kaszt összes specifikus skill / talent működését?:
Ismerem és használom

Amennyiben tapasztaltabb tagok úgy látják, hajlandó vagy módosítani a talent pont elosztásodon, esetleg gear összeállításodon?:
Amennyiben indokolt, persze.

*Ha netán az előbbi megtörténik, és úgy érzed hogy nincs igazuk, hogyan járnál el?:

Építő jellegű kritika mindig jó, megbeszélném velük, miért gondolják másképp, ha meg vagyok győzve, már megyek is retalentelni

Mennyi ideje játszik az adott karaktertípusssal? (NEM Played-time!! Hanem az adott kaszthoz (pl. warrior) való játéktapasztalat és hozzáértés.)
Összességében úgy fél éve.

A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, cserélt, lopott stb):

Saját nevelés.

Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat - régebbi raidek is (Classic, BC content, Wotlk,)]:
Régen kezdtem játszani, amikor még karazhan is kihívás volt, bc-ben öltem már mindent (kivéve Kj, de az is pótolva lett utána), wotlk-ban ulduarig aktív voltam, mikor bejött icc akkortájt hagytam rá a játékot és az utóbbi időben kezdtem újra, taurin úgy 3 hónapja, sámánnal. Előtte warrior/pap. Icc-ben nem nagyon jártam, talán az első 3-4 boss.

Tisztában vagy-e a jelen content (Icc25HC / RS25HC) taktikákkal és bossfightokkal? Amennyiben nem, (esetleg új content jön) hajlandó vagy ezeknek utánanézni külön a raid előtt?:
Lásd fent, nem igazán, bár pár nap és érvényét veszíti Természetesen ha valamit nem tudok megnézem és utánaolvasok.

Várható aktivitás (ráérsz-e hétköznap este 19:00 - 23:00 main raid időkben, főleg szerdán és csütörtökön, esetleg pénteken):
Számíthatunk a jelenlétedre abban az esetben is, ha történetesen olyan bossokat ölünk amelyekből neked nincs szükséged lootra vagy tudod hogy esetlegesen nem te kapod?:

Elég kaotikus időpontokban dolgozok, amiben van végül is rendszer, de nem egyszerű
A fent említett 3 napból legrosszabb esetben egy, legjobb esetben minden napon ráérek, és akkor is megyek ha nekem semmi nem esik, avagy más viszi el a lootot.

Hajlandó vagy türelmesen és pozitív hozzáállással résztvenni olyan fightokon amelyek éppen nehezen mennek, esetleg több wipe-ot igényelnek?:
Igen, a hibáiból tanul az ember, ez itt is érvényes.

*Ha sok wipe van, hajlandó vagy annyiszor visszamenni és újrapróbálni amennyi szükséges ahhoz hogy lemenjen, még akkor is ha netán egy másik napon folytatjuk?:
Igen.

Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás (akadsz, laggolsz-e 25-ös raideken):
Ha fontos számszerűsíteni, akkor megkeresem, de nem laggolok és az akadás sem jellemző.

Írjál le bármi olyan technikai probklémát ami nagyobb gyakorisággal fordul elő nálad egy 25-ös raiden (pl.: netszakadások, spell effektek miatti FPS gondok, alacsony grafikai beállítások miatt "láthatatlan" boss spellek, gép akadás stb..):
A techikai háttér megvan, ha valami nem jó, az valószínűleg az én hibám

Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Először egy molten core runon hívta fel egy klántársatok a figyelmem, majd utána megláttam hirdetve a konkrétumokat, így jutottam el ide.

A csatlakozási szándék motivációja:
Alapvetően jó társaságot keresek, nem zavar, ha esetleg nem az élvonalban vagyok is emiatt, természetesen ha a kettő együtt jár, nem bánom, de semmi kedvem egy olyan guildben lenni, ahol szinte vérre mennek a raidek, ez nem az én világom, szeretem lazábban felfogni a játékot, elvégre játék.

A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel:
Egy heroism mindenképp
Hozzájárulnék a jókedvhez, illetve a raidekhez.

A jelentkezőnek milyen elvárásai lennének a guilddel szemben?:
Végre látok egy ilyen kérdést is
Az én elvárásom annyi lenne, hogy vegye mindenki figyelembe, hogy nekem nem a játék az első. Valamint ha egy-két raiden nem jelenek meg, akkor ne érjen megkülönböztetés emiatt.

Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit):
Hát pár szerveren megfordultam, de ami szinte mindig megvolt az a tauri. Itt tagja voltam az Erdélyi Pálinkások guildnek, ha jól emlékszem anno offi is voltam, amiről lemondtam, nem az én világom, ha leülök csak játszani szeretnék. Bc-ben mindent ütöttünk, majd lassan elkezdtek megszaporodni az inaktív tagok, és a guild is passzív lett, amit nagyon sajnálok, pár emberrel azóta is tartom a kapcsolatot, sőt

Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja):

Hasonlónak talán a diablot mondanám, abból a második résszel rengeteget játszottam, néha még most is előkerül. Wowozni olyan 7 éve wowozok, ebben volt egy két, két és fél év teljes kihagyás. Magát a játékot szeretem, de a bc expansiont sokkal jobbnak tartom a mai napig mint a wotlk-t. A cata meg ígéretes, majd kiderül

PvP vs. PvE (+vélemény)?
Jó kérdés. Szeretek raidelni, de azon végigmegy az ember és utána semmi, ezzel szemben a pvp folyamatos, és összemérheti az ügyességét az ember a többi játékossal. Nehéz a döntés, de legyen pvp. De szigorúan csak akkor amikor nincs guild raid

Gear vs. Társaság (+vélemény)?
Társaság, a gear sosem volt fő szempont.

Gear vs. Progress (ha minden lehetőséged meg van rá hogy elvigyél egy itemet ami számodra minimálisan jelent többletet, viszont a raid / guild többet nyerne vele ha egy másik player vinné mert számára ez nagyobb érték és teljesítménynövekedést jelentene hogyan járnál el?):
Átengedném.

WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?:
Egyre jobbnak lenni. A pályafutás meg kedv függő, ki tudja azt előre. Ameddig szeretek játszani addig játszok.

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek (amennyiben van):
Annge.

Alt karakter eredete, gs-e, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)?

Saját nevelés, bár jó rég volt. Gear hasonló a sámánhoz, a pvp erősebb. Régen ezzel a karakterrel játszottam.

------Személyes adatok-------

Életkor: 24
Neved(becenév v. keresztnév): Gábor
WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír (hobbi, sport)? Sörkorcsolya, rohanok a vonatok után.


------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----

Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont): teljesen rendben van, sőt ha sarkítunk én is ide sorolnám magam

Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg? Szeretek megfordulni a régi raidekbe/instákba. Főleg a transmog miatt most jól beledült

RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...:
A Magyar Álomvasutak forgalmista titulusú oszlopos tagja

Egyéb megjegyezés:

Jó hosszú volt a kérdőív
The topic has been locked.

Re: felvétel 9 years, 10 months ago #2781

keress meg játékban kérlek.
20:00-tól már fent szoktam lenni
Ha a káosz természetes folyamat, akkor minek van az egyensúly?
A káosz úgyis összezavarja azt....
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.29 seconds