Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1
  • 2

TOPIC: TGF

TGF 9 years, 11 months ago #2749

  • Detra
Sziasztok! H.Martin vagyok,19 éves.Szedasan klántársatok hirdetését észrevéve,gondoltam jelentkezek hozzátok.

Név:Detra

Main talent:Retri 6.1k gs wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Detra

Off talent: Holy 5.8k gs

Profok:Mining/Húzásban lévő engi

5. éve wowozok tauri szerveren.Több karakter átfutott már a kezemen,minden castal játszottam már,és értek is hozzá minimálisan,de a pala a main karakterem már közel 2 éve.Minden nemű változásra hajlandó vagyok,ha a klán olyan mértékbe meg követeli.Prof,talent,gem,encsi,vagy vonatkozzon ez bármire.

Volt klánjaim nemtúl említésre méltóak.Nemtudtam nagyobb sikereket elérni sajnos(taghiány stb..)

Jelentkezésem eggyik fő célja,hogy egy barátságos klán aktív tagja legyek,és a közelgő új kiegészítő elött egy stabil és megbízható csapattal készüljek fel erre.

Elég aktívan használom a karakterem,napi szinten 3-4 órát fenttudok lenni+raididő,ameddig a klán megköveteli.Minden instára kiterejedő tapasztalat,Classictól kezdve egészen Ruby-ig!

A karakter teljes mértékben saját,4-5 hónapos karakterről beszélünk.Normálisan felgemelt,felencsizett és a legfontosabb nem GS gearelt karakter.

Raideken stabil 30-40 fps,stabil internethozzáférés(20Mbit/s).

Rengeteg karakterrel rendelkezem,tehát setuphoz függően bármivel tudom segíteni a raidet,ha éppen hiány van az adott castból.

Magamról ennyit szerettem volna mondani.Remélem tetszett a kis rövid tgf-em.

Sziasztok

kepfeltoltes.hu/view/140520/WoWScrnShot_...kepfeltoltes.hu_.jpg
The topic has been locked.

Re: TGF 9 years, 11 months ago #2750

  • Londrandir
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 22
  • Karma: 0
Szia es koszi a jelentkezest!

Ez igy amit leirtal egesz jonak nez ki sot, tetszik az, hogy minden kaszttal jatszottal mar meg a gear is rendben van latom van 4 t10 meg minden.
Viszont ha nem lenne tul nagy keres a megadott tgf semankbol jolenne atmasold a kerdeseket majd valaszolj is rajuk (linkelt post aljan levo vastagitott betus resz)

Koszi elore is!
Udv!
The topic has been locked.

Re: TGF 9 years, 11 months ago #2751

  • Detra
Amit már leirtam,azt ugygondoltam kihagyom

Rendelkezel megfelelő anyagi lehetőségekkel, valamint fordítasz rá megfelelő és elegendő figyelmet arra, hogy geared és felszerelésed mindig maximálisan enchantolva / gemelve legyen? (akkor is ha később lecseréled az itemet.)?

-Igen,mindig az adott itemek fejlesztésére kell gondolni,hisz a lootanyán múlik,hogy esik-e cucc,és több hétig encsi nélkül,csak azért mert sajnálunk egy kevés goldot encsire illetve gemre...elég szegényes életformára utalhat
t
Mennyire értesz a karaktered main talentjéhez, illetve ismered a kaszt összes specifikus skill / talent működését?:

-Természetesen igen ,a geartől és a setuptól függően mindig a lehető legjobb dps.t kihozom.Ez persze raid és szerencse kérdése is,mikor mi és mennyiszer proccol.

Amennyiben tapasztaltabb tagok úgy látják, hajlandó vagy módosítani a talent pont elosztásodon, esetleg gear összeállításodon?:
*Ha netán az előbbi megtörténik, és úgy érzed hogy nincs igazuk, hogyan járnál el?:

-Nyitott vagyok minden nemű változásra,hisz minél több ember,annál több háttértapasztalat amit talán még én sem tudok.Ezért szerettel várom a hozzáfűzni valótokat akár most is armory link alapján,de a statisztikák azt mutatják,a raidwall nagyon jól jön eggyes helyzetekbe .Ha az ajánlott talent nemjön be,esetleg romlást látok,visszaállok a régi/megszokott talentra,mivel nemszeretném rontani a dps/heal teljesítményét,és ezzel hátráltatni a raidet.Persze a geart is hajlandó vagyok változtatni,ha esélyt és lehetőséget kapok itemek elvitelére ,szivesen látok minden hozzászólást

Mennyi ideje játszik az adott karaktertípusssal? (NEM Played-time!! Hanem az adott kaszthoz (pl. warrior) való játéktapasztalat és hozzáértés.)

-Amint említettem lejebb,2 éve a pala a main karakterem.Minden talentágon játszottam vele,de a main az retri,ahhoz értek legjobban.PVE beállítottságu spellek 100%-os ismerete.

A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, cserélt, lopott stb):Saját kezűleg felhúzott kari,kb 4-5 hónapos,sajnos énse tudom pontosan de szívem lelkem ebben a karakterben van.Nagyon sokat foglalkozok vele.


Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat - régebbi raidek is (Classic, BC content, Wotlk,)]

-Konkrétan nincs olyan raid/dungeon amit ne ütöttem volna 5 éves tapasztalat mellet,muszály volt mindent ütnöm

Tisztában vagy-e a jelen content (Icc25HC / RS25HC) taktikákkal és bossfightokkal? Amennyiben nem, (esetleg új content jön) hajlandó vagy ezeknek utánanézni külön a raid előtt?:

-Természetesen mint icc mint rs taktikák mennek,frissités már jólesne régen voltam normális raiden sajnos :/
Az uj contentel kapcsolatban,mindenképp átnézem és tanulmányozom a taktikákat,de ez csak élesben derül ki,hogy pontosan mikor mi hogy hiszen tauri,semmi se biztos


Várható aktivitás (ráérsz-e hétköznap este 19:00 - 23:00 main raid időkben, főleg szerdán és csütörtökön, esetleg pénteken):

-Aktivitással nincs gond,elég sokat vagyok online,igaz esetlegesen 22:00 körül lehet már elkell mennem,reggel sajnos korán kelek(4:00),és nemszeretnék elaludni suliba remélem ezt megértitek.

Számíthatunk a jelenlétedre abban az esetben is, ha történetesen olyan bossokat ölünk amelyekből neked nincs szükséged lootra vagy tudod hogy esetlegesen nem te kapod?

-Véleményem szerint,egy klán elsődleges feladata az,hogy a benne munkálkodó embereket segítse,tapasztalathoz és itemekhez jutassa.Ehhez elengedhetetlen,hogy minden játékos önfeláldozó módon játszon és énis ennek a híve vagyok.Kezdőként pedig persze,hogy nemszámítok lootra,de elmegyek raidelni hátha lesznek olyan önfelálodzó játékosok,akik megsajnálva az ujonc népet átadnak pár itemet a fejlődés érdekében.


Hajlandó vagy türelmesen és pozitív hozzáállással résztvenni olyan fightokon amelyek éppen nehezen mennek, esetleg több wipe-ot igényelnek?

-Természetesen igen,ez nem holmi gdkp,hogy max nemkapunk potot és leave a faszba

*Ha sok wipe van, hajlandó vagy annyiszor visszamenni és újrapróbálni amennyi szükséges ahhoz hogy lemenjen, még akkor is ha netán egy másik napon folytatjuk?:

-Igen,mindenképp,hiszen ezzel is növelem a jó pontjaim számát a klánba és több esélyem van kitörni!



Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás (akadsz, laggolsz-e 25-ös raideken):

-Stabil 30-40 fps 25ös raiden,és kifogástalan 20Mbit/s internetkapcsolat,nemvolt még rá panasz,esetleg ha vihar van,megadja magát

Írjál le bármi olyan technikai probklémát ami nagyobb gyakorisággal fordul elő nálad egy 25-ös raiden (pl.: netszakadások, spell effektek miatti FPS gondok, alacsony grafikai beállítások miatt "láthatatlan" boss spellek, gép akadás stb..)

-Egyedül Sindrán mikor beránt akkor egyszerüen az fps-em a nullával egyenlő de megszoktam oldani

Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről:

-Szedasan klántársatokkal bc dungeonokat vertünk le,és party után generalon hirdette a klánt,azonnal felfigyeltem rá

A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel:

-Egy igen tapasztalt és aktiv játékossal bővülne az igyis skilles team

A jelentkezőnek milyen elvárásai lennének a guilddel szemben?

-Klánként viselkedjen

PvP vs. PvE (+vélemény)?

-Pve-t jobban preferálom,mivel a klán is pve beállítottságu,de a pvp.t se vetem meg.

Gear vs. Társaság (+vélemény)?

-Sok gearbuzi nemfér meg egyhelyen,tehát akinek csak cucckell,hamar kiesik,hiszen ez látszodni fog.Inkább a társaság.

*Gear vs. Progress (ha minden lehetőséged meg van rá hogy elvigyél egy itemet ami számodra minimálisan jelent többletet, viszont a raid / guild többet nyerne vele ha egy másik player vinné mert számára ez nagyobb érték és teljesítménynövekedést jelentene hogyan járnál el?):

-Mindent a klán fejlődésért,nyitott vagyok hasonló jellegü akciókra raiden belül,1 cucc nem a világ vége.

WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?

-Még 1 jó ideig

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek (amennyiben van):

-Puhanósuna(Shaman) 6.4 elem,6.2 cement,6.2 resto.
Shaman a régi main karakterem.Régen Dievu illetve Machenzy néven mozogtam shamival.




------Személyes adatok-------

Életkor:19

Neved(becenév v. keresztnév):Matyi

WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír (hobbi, sport)?

-Zenéthallgatok,barátnőmmel töltök sok időt(ő is wowozik)



------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----

Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont):

-Célszerű,ha a koleszosok számára hétvégi raid időpont is van,de persze belőlük van kevesebb.

Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg?

-Mint ahogy máshol se,itt se a méret a lényeg ,insta legyen és annyi

RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...:

-Elég sokat játszok,de emellett vannak emberi kapcsolataim is misem bizonyitja jobban ezt mint barátnőm


Remélem ebből a 2 kupacból már elengedő adatot kiszedtetek egy TGF-hez
The topic has been locked.

Re: TGF 9 years, 11 months ago #2752

  • Szedasan
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 7
  • Karma: 0
Akkor barátnődet is szívesen látjuk a guildben sok lány player van nálunk nem lenne egyedül,plusz nem lennétek ti sem külön
The topic has been locked.

Re: TGF 9 years, 11 months ago #2753

  • Detra
Ezek szerint bekerültem/tünk ?
The topic has been locked.

Re: TGF 9 years, 11 months ago #2754

  • Classandra
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Posts: 63
  • Karma: 0
Köszi a tgf-et, in game keress fel!
"Being good just won't be good enough
I'll be the best or nothing at all"

Classandra

Raid Leader
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.22 seconds