Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Jelentkezés!
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Jelentkezés!

Jelentkezés! 11 years ago #2652

  • Bori Péter
Karakternév: Heinmdal

Karakter kaszt: PAladin

Main talent, armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel): wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Heinmdal

Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel): Prot

Szakmák: JC/Mining

GearScore érték: 5954


Rendelkezel megfelelő anyagi lehetőségekkel, valamint fordítasz rá megfelelő és elegendő figyelmet arra, hogy geared és felszerelésed mindig maximálisan enchantolva / gemelve legyen? (akkor is ha később lecseréled az itemet.)?: Igen, folyamatosan figyelem hogy mindenem full enchant és socket legyen, ahogy új itemet viszek egyből megcsinálom. Amennyiben szükséges segítséget kérek.

Mennyire értesz a karaktered main talentjéhez, illetve ismered a kaszt összes specifikus skill / talent működését?: Úgy érzem megfelelő mértékben. De nyitott vagyok és meghallgatom bárki véleményét.Hisz paladinról van szó és többféle elképzelés is van hogy melyik a jobb talent kiosztás illetve enchant és gemelés. Bárki tudhat újat amit én nem. De lényegében nem érzem magam elveszettnek a Holy Paladinok terén.

Amennyiben tapasztaltabb tagok úgy látják, hajlandó vagy módosítani a talent pont elosztásodon, esetleg gear összeállításodon?: Igen.

*Ha netán az előbbi megtörténik, és úgy érzed hogy nincs igazuk, hogyan járnál el?: Mindenképp elsősorban az egyenes beszéd híve vagyok.De mindenképpen jelezném egy magasabb rangú személynek,a nem megfelelő magatartást és ő majd eldönti ,hogyan is kezelje az ügyet/megvizsgálja.

Mennyi ideje játszik az adott karaktertípusssal? (NEM Played-time!! Hanem az adott kaszthoz (pl. warrior) való játéktapasztalat és hozzáértés.) 5 év kb. Még BC-ben kezdtem itt a taurin.

A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, stb): Taurin vásároltam,mert a Reborn-ról jöttem át.Az ottanit eladtam és az árából vettem.



Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat]: BC, és Wotlk ami a Taurin van, összes bosst öltem már,Rebornon simába és hc-ban rs25 hc-ban még nem ütöttem. Taurin sajna még LK-t nem sikerült legyűrnöm.

Várható aktivitás: 3 műszakban dolgozom de a szabadidőmben szoktam lenni amennyit tudok.Sokszor van hétköznap amikor nem kell mennem.

Tisztában vagy-e a jelen content (Icc25HC / RS25HC) taktikákkal és bossfightokkal? Amennyiben nem, (esetleg új content jön) hajlandó vagy ezeknek utánanézni külön a raid előtt?: Nem mindegyiket ismerem 100%-ban ,de a mostani bossok (ebben a contentben) kb 90 %-a megvan.

Számíthatunk a jelenlétedre abban az esetben is, ha történetesen olyan bossokat ölünk amelyekből neked nincs szükséged lootra vagy tudod hogy esetlegesen nem te kapod?: Mindenképpen! Én szeretek raidelni akár BC-s insták kisinsták vagy csak fun content.....Bármi jöhet.

Hajlandó vagy türelmesen és pozitív hozzáállással résztvenni olyan fightokon amelyek éppen nehezen mennek, esetleg több wipe-ot igényelnek?: Akármennyit próbálkozok,Volt hogy icc10 lk-t probáltuk 5-6 órán keresztül több napig is.Szóval nem okoz gondot..

*Ha sok wipe van, hajlandó vagy annyiszor visszamenni és újrapróbálni amennyi szükséges ahhoz hogy lemenjen, még akkor is ha netán egy másik napon folytatjuk?: Igen, örömmel.



Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás: 20M/10M digi kábelnet; AMD Phenom II x4 2,9GHz/mag, 6GB DDR3, XFX Radeon HD6850 1Gb DDR5,- nem szokott megszakadni se a netem, és a gépem se laggol sehol
Írjál le bármi olyan technikai probklémát ami nagyobb gyakorisággal fordul elő nálad egy 25-ös raiden (pl.: netszakadások, spell effektek miatti FPS gondok, alacsony grafikai beállítások miatt "láthatatlan" boss spellek, gép akadás stb..): nincs ilyen, mindig folyamatosan fut.



Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Játékban hirdetés.

A csatlakozási szándék motivációja: Hát igazából nem hallottam a guildről előtte,csak kihagytam egy kis időtés kikerültem a guildből inaktivitás miatt.(továbbképzésen voltam a meloban+suli is közbejött)...De itt vagyok újult erővel.

A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Szívesen raidelek,értelmes embernek tartom magam és csak akkor beszélek ,ha szükséges + Holy Paladint is kerestek .

A jelentkezőnek milyen elvárásai lennének a guilddel szemben?: Lojalitás.

Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit): Reborn - szerettem valamint jó volt a guild de sajnos elnéptelenedett.Ezért is váltottam a Taurira.Itt sajna még nem volt megfelelő guild számomra.

Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja): 5-6 éve játszom már a wowwal, 2008 óta.
PvP vs. PvE (+vélemény)?PvE, nem szeretem a PvP-t illetve nem is tudok.

Gear vs. Társaság (+vélemény)? Társaság.

*Gear vs. Progress (ha minden lehetőséged meg van rá hogy elvigyél egy itemet ami számodra minimálisan jelent többletet, viszont a raid / guild többet nyerne vele ha egy másik player vinné mert számára ez nagyobb érték és teljesítménynövekedést jelentene hogyan járnál el?): Hát úgy állnék a dologhoz ,hogy a következőben majd én viszem.Mert ha előbb elviszi ő a köviben gyorsabban és könnyebben lemegy a "boss".

WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?:Hát ez húzós kérdés ,de egy darabig biztos. Feleségem van ,de van időm játszani emellett is,szóval egy ideig még biztos!

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek: Nama - Draenei Hunter

Alt karakter eredete, gs-e, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)?: Itt vásároltam, a Rebornon mikor elkezdtem a Wow-ot BC-ben hunter volt az első karakterem ott én húztam,majd pedig jött a pala,de nem áll messze tőlem egyik kaszt sem csak talán a rugó.


----Személyes------


Életkor: 29

Neved(becenév v. keresztnév): Péter - peti - petya teljesen mindegy vagy karakternév hisz a raiden van 3 peti és ha valaki szól nem tudni melyiknek

WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír?
A cégnél ahol dolgozom nagyrészt könyvelek, minkán kívül pedíg konditerembe járok szívesen.

------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----


Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont):

Semmi problémám velük, megértem ha valaki dolgozik, és azért nincs annyi ideje játszani.

Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg?

Imádok funolni, achizni....


RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...:

...Is-is.Összelehet hangolni. Lásd,eddíg meló-suli-feleség mégis jutott időm játszani is


Elolvastam a szabályzatot meg minden érthető számomra Remélem mindent jól írtam.
The topic has been locked.

Re: Jelentkezés! 11 years ago #2653

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
pompás, keress fel minket ingame!
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.14 seconds