Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Tgf

Tgf 10 years, 2 months ago #2609

  • Shaard
Nev: shaard
kaszt: lock
tal: demon
szakm: ench/talo 450
gs: 5880
a gearem mindig formaban szeretem tartani encha gem mindig legyen javitani ha lehet akk azt is.

2 eve jaccom lock al a karim egy hordas lock al csereltem de ertek hozza ugy gondolom de barmien eszrevetelt vagy tanacsot elfogadok ha azt mondjak tobben is h jobb ugy. 6 eve jaccom a wow al a bc n is itt voltam mar a taurin.

Szinte minden bosst oltem lk killen meg nem voltam. Nem volt normalis es jol mozgo csapat akivel lehetett volna. Aktiv vagyok minden nap. A munkambol adodoan egyik heten del elot a masikon delutan 5-13ig es 13-21 ig.

A gepem: intel core i5 2.66 GHz RAM 4 GB VideoCard 2 GB

a PVE t tartom elonyben de szoktam pvpzni is szamomra a raid fontosabb az arenanal

celom jol szorakozni egy normalis tarsasag tagja lenni es egy utokepes geart ossze szedni cataclyszmon fokent.

Eletkor; 20
Nev: Lori
The topic has been locked.

Re: Tgf 10 years, 2 months ago #2610

  • Londrandir
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 22
  • Karma: 0
Szia!

Koszonjuk a jelentkezest, viszont megkernenk a megadott sema szerint minden kerdesre valaszolj, "kerdes: valasz" formatumban!
A gear score picit alacsony (6k folott tgf-elunk) bar az abyssal rune-bol kiindulva talan meg beleferne.

Udv

* Edit: Utolag vettem eszre, hogy az altalad megadott jatekido intervalumok nem megfeleloek a szamunkra ugyanis a main raidjeink szerdan valamint csutortokon 19-23 oraig vannak, amennyiben ez neked megis megfelelne kerlek toltsd ki a teljes jelentkezest, koszi!
Last Edit: 10 years, 2 months ago by Londrandir.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.09 seconds