Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: lock

lock 10 years, 5 months ago #2336

  • Slavedunlop
Armory link:wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Slavedunlop
Talent:
Destruction: wowarmory.hu/character-talents.xml?r=%5B...Alliance&group=2
Affliction: wowarmory.hu/character-talents.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Zudopapa
Jelenlegi GS-ed:6100
Destruction dps elek Affliction az offom és pvp-re használom Relentless és Wrathful Gladiator itemekel.
Professions: Tailoring, Enchanting Full

Nem a guild miatt akarok nálatok leni senki nem ajánlotta hogy ide jöjjek csak a barátom miatt szeretnék nálatok leni de ha bármiben tudok segíteni a guild nek akkor szívesen teszem ha módom van rá az instákra ha kelek szívesen jövök de ha nem visztek 1 re sem az sem probléma tömbnyire a dkmal játszom, Petivel szoktam pvp-zni off girbe szedem a tank itemeket mivel nagyon szeretek dk vall tankolni
a guild közösség tetszik szimpatikus emberek alkotják. A nettem jó nem szoktam miatta kifagyni fps problémáim sem szoktak leni. Mivel még iskolába járok (20 múltam technikumon vagyok) csak délután szoktam fent leni A guild számára + egy embert jelentenék aki ha kel segíti a problémákban pl: kel még ember a raid re valakinek segíteni kel kis kari húzásban ecsázni kel valakit stb.
The topic has been locked.

Re: lock 10 years, 5 months ago #2344

bazzz.....
Ez teljesen kiégetett
Nincsenek nagy elvárásaim, de mondjuk ekkora összetett mondattal legutoljára magyar versenyen találkoztam

kész lettem mint a mateklecke....

Ha a káosz természetes folyamat, akkor minek van az egyensúly?
A káosz úgyis összezavarja azt....
The topic has been locked.

Re: lock 10 years, 5 months ago #2358

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
Nagyon hosszas beszélgetés ill. ajánlás, és raid megfigyelés alapján, próbaidő...hátha.
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.14 seconds