Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

TGF jelentkezés
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: TGF jelentkezés

TGF jelentkezés 10 years, 6 months ago #2298

  • Titanhead
Karakternév: Titanhead

Karakter kaszt: Warrior

Main talent, armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel):Fury wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Titanhead

Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel): Prot

Szakmák: mining + BS (450/450)

GearScore érték: 5,7

A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, stb): saját magam húztam fel.

Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat]: Full Pre-BC, BC, Wotlk mondhatni kb 80%.Cataclysmes ismeretekkel is rendelkezem.

Várható aktivitás: Majdnem minden nap,kivétel mikor dolgozom, főleg esténként vagyok 6+ és akármeddig, akár éjjelig is

Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás: 10mb/sec; AMD Athlon 64 2gb Ram Geforce 6600gt 256mb,- Néha megszakad a netem de nagyon ritka(időjárás függő), Nem szoktam laggolni.

Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: weblapon olvastam róla.

A csatlakozási szándék motivációja: Revolról jöttem kb 1,5 éve és első guildom lenne ahová én szeretnék jelentkezni és nem csak úgy invelnek hogy na gyere akkor tankolj icc-t 2 perc inv után.Teljesen jól felépített klánnak tűnik a guild a leírtak alapján nagyon tetszik és végre szeretnék egy normális és értelmes guild tagja lenni.

A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Officeri múltal is rendelkezem,sok év wowos tapasztalatom van,az összes kasztot ismerem elég jól.Szívesen segítek bárkinek bármikor.Maximalista vagyok!
Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit): Revolution wow: 1.18 as patch óta ottani klánjaim Last Hope(saját klán)egész addig míg a vezetőség úgymond hátba nem szúrta az alapítókat és a tagokat el nem csalta valami más klánba.Feloszlás .Ekkor csatlakoztam az Elysium klánhoz bc korszakban.Eredmények Első hyjal full clear,első bt full clear,első swp full clear.A klán feloszlott mikor a guild master átment eredetire és teljesen elhanyagolta a klánt.Ekkor indítottam újra a Last hope2.0 át.Régi officerekkel és új vezetőséggel Fullra vertük naxxot és uldut.Nem akarok regényt írni :d taurin még nem volt klánom csak az itteni általam megalapított Last hope ahol haveremmel vagyunk.
Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja): 8 éve játszom már a wowwal, 2005 óta. Számomra egy nagyon jó, tanulságos játék, ami teljesen élvezhető. Minőségi kikapcsolódást nyújt számomra.

PvP vs. PvE (+vélemény)? Egyértelműen PvE, de nem vetem meg a minőségi pvp-t sem

Gear vs. Társaság (+vélemény)? Semit sem adok erre a GS marhaságra.Nem az számít hanem a player a gs mögött.Számít de nem anyira amennyire eggyesek tartják.Láttam én már 6,2k gs es ret palát hogy icc 10hc ban nem tolt 4k dps-t sem,de akkora arca volt mint a raid összes többi tagja.Én szívem szerint értelem alapján válogatom meg az embereket idővel a gear kialakúl.

WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?:Hosszú távra tervezek.

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek: Lolladin-Soshi-Frozenbow

Alt karakter eredete, gs-e, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)?: Saját kezűleg felhúzott,átlag 5,3k gs teljesen jól értek hozzájuk, sokat játszom velük.


----Személyes------


Életkor: 20

Neved(becenév v. keresztnév): László

WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír? Dolgozom+barátnő régebben 6 év kickbox,manapság fotelharcolok )


------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----


Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont):Meglehet érteni szerintem,mindenkinek akadhatnak problémái,vagy dolgozik vagy a családjának is él.



Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg?

Nosztalgiázni járogatok el


RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...:

Személy szerint nekem a Wow kikapcsolódás,teljes értékű embernek tartom magam,munkával barátnővel rendelkezem.Eggyetlen dologgal szoktam kikapcsolódni ez pedig a WOW.


Elolvastam a szabályzatot meg minden érthető számomra válaszotokat várom.Előre is köszi!
The topic has been locked.

Re: TGF jelentkezés 10 years, 6 months ago #2301

nice
játékban keress fel kérlek.
Ha a káosz természetes folyamat, akkor minek van az egyensúly?
A káosz úgyis összezavarja azt....
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.11 seconds