Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Ikozaéder
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Ikozaéder

Ikozaéder 10 years, 6 months ago #2297

  • Ikozaéder
Karakternév: Ikozaéder
Karakter kaszt: Druid
Main talent: Resto
Armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel): wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Ikoza%C3%A9der
Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel): Feral
Szakmák: Alchemy / Herbalism 450 / 450
GearScore érték: 6170
A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, lopott stb): Vásárolt
Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat - régebbi raidek is (Classic, BC content, Wotlk eleji)]: 2005 óta aktív játékos vagyok, a Revolution WoW szerver egyik legrégibb játékosának nevezhetem magam, sajnos a szerver megszűnése miatt először Catalysm szerverre ( Molten WoW ) kényszerültem. Majd egy hónappal visszamenőleg visszatértem a 3.3.5a-s szerverre a Taurira. A jelenlegi patchben teljes ToC ismeret, ICC hc taktikok terén kis lemaradással rendelkezem, de logikus gondolkodásmódom és gyors alkalmazkodó képességem a raideket nem hátráltatná!
Várható aktivitás (hétköznap mettől meddig érsz rá általában): Kedd, csütörtök és szombat kivételével, ami az ivászat és a haverok napja egész héten!
Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás: 10 megás net. Intel9550 Core2Quad 2.8ghz, 4gb ram, Geforece 9800gtx.
Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Ingame az egyik játékossal beszélgettem a guildről, ami szimpatikussá vált a csevegés közben.
A csatlakozási szándék motivációja: Egy egységes és barátságos guild tagja lenni a hétköznapi és hétvégi kikapcsolódás reményében.
A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Segítőkész, csapatjátékos ember vagyok. Lehet rám számítani.
Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit): A Sparta szerver megszűnése után a Revolution WoW szerver és a Stormwind Hősei guild állandó tagja 2013-ig. A guildből nem távoztam, de a túl sok inaktív játékos nem teszi lehetővé az állandó játék lehetőséget!
Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja): Szerintem a fentiekben ezt le lehet szűrni.
PvP vs. PvE (+vélemény)?: Mind a kettőt támogatom és szeretem is, de inkább PVE-hez vagyok szokva.
Gear vs. Társaság (+vélemény)?:
WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?: Felnőtt és dolgozó emberként ezt sajnos nem tudom megmondani.
Feltüntetésre kívánt Alt karakterek (amennyiben van): Retrozus
Alt karakter eredete, gs-e, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)?: Vásárolt, 5800gs, Retri paladin, Neve: Retrozus a 3 kedvelt karakterem közé tartozik, alapos ismeret az elem/resto shaman, retri paladin és resto druid felé.

------Személyes adatok-------

Életkor: 22
Neved(becenév v. keresztnév): Robi
WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír (hobbi, sport)?: Cross Country bringás és kézilabdás ember vagyok


------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----

Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont): Nem mindenki szereti vagy teheti meg, hogy egész nap kockuljon.
Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg? Nem?!
RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...: A kettő egymás mellett, egyiket sem tudom nélkülözni.
The topic has been locked.

Re: Ikozaéder 10 years, 6 months ago #2299

Gear vs. Társaság (+vélemény)?:
ez a kérdés megválaszolatlan maradt, de azért jó.

Kérlek keress fel játékban, vagy valamely más OGM-et
Ha a káosz természetes folyamat, akkor minek van az egyensúly?
A káosz úgyis összezavarja azt....
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.12 seconds