Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Holy priest
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Holy priest

Holy priest 10 years, 8 months ago #2230

  • Szbeni
Karakternév:Szbeni

Karakter kaszt:Priest

Main talent, armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel): Holy,wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Szbeni

Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel): Discipline(Pvp)

Szakmák: Enchanting+Tailoring(450/450)

GearScore érték: 5303

A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, stb):Saját magam húztam fel.

Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat]: Naxx,Ulduar,Toc

Várható aktivitás:Előre sajnos nem tudom megmondani.Jelenleg elég sokat vagyok online,de indul a suli és ennyire biztos nem tudok aktív lenni mint most.

Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás:Kollégium netje elég gyors,nem tudom pontosan megmondani,Intel Core i7-2670QM,8GB DDR3,1GB videókártya

Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Játékban mondták és weblapon olvastam róla.

A csatlakozási szándék motivációja:Raidelős klánt keresek,akik nem veszik azért annyira komolyan a progresst.

A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Tapasztalt játékos vagyok.Kasztomhoz is eléggé értek.

Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit):Shades of the Universe-akkoriban vágytam a guildekre,amik erősen rajta voltak a progressen.Storm Raven-felbomlott.Durability-Abbahagytam wowot másfél évre kb.

Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja): Guild Wars,League of Legends

PvP vs. PvE (+vélemény):Mind2-őt szeretem.

Gear vs. Társaság (+vélemény)?Régebben inkább a geart tartottam fontosnak.Most már annyira nem akarom komolyan venni a wowot,ezért inkább a társaság.

WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?: Fogalmam nincs.Attól függ hogy az egyetem mennyi időt vesz ki.(természetesen a sulit fontosabbnak tartom)

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek: Rözse-Human rogue
Phray-Draenai death knight

Alt karakter eredete, gs-e, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)?:
Dk-m inkább csak pvp-re használom,arra is csak akkor ha unatkozok.
Rugómmal szeretek játszani.Pve-ben nem annyira nehéz vele játszani.Gs:5k kb

----Személyes------


Életkor: 22

Neved(becenév v. keresztnév): Beni

WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír?
Egyetem(és az ehhez tartozó elfoglaltságok:ivás,bulizás,tanulás)

------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----


Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont):
Teljesen megértem.Mint mondtam már én sem akarom annyira keményen tolni wowot,csak addig amíg szórakozásnak számít.

Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg?
Lfg-vel is szoktam járni régebbi instákba.Érdekelnének ez a dolgok is.

RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...:
régebben inkább ingame volt a fontosabb életem,most már RL
The topic has been locked.

Re: Holy priest 10 years, 8 months ago #2231

A raid aktivitást egy kicsit konkrétabban fogalmazd meg kérlek.
Raidek 19:00-23:00-ig vannak.
Ezen időpontokban online tudsz lenni (nem minden nap természetesen), vagy sem?
Ha a káosz természetes folyamat, akkor minek van az egyensúly?
A káosz úgyis összezavarja azt....
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.11 seconds