Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Jelentkezés a Guildbe
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Jelentkezés a Guildbe

Jelentkezés a Guildbe 10 years, 8 months ago #2131

  • Duplapenge
Karakternév: Duplapenge

Karakter Kaszt: Rogue

Main Talent, Armory Link: http://wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Duplapenge

Szakmák:Leatherworking 423/450 Skinning 450/450

Gearscore:5562

Karakter Eredete:Saját magam húztam fel.

Eddigi jártasság raidek terén: Bc idején játszottam a Taurin meg egyéb szervereken csak pár instancot csináltam meg ott.
Wotlk elején eredetizni kezdtem Cataclism utolsó contentje előtt(dragonsouls) hagytam abba
Cataclysmben pár boss kivételével hc-ban is öltem mindet.
Itt taurin mióta elkezdtem itt játszani: Icc 25 ben Lk-t nem öltem illetve Lady
Deathwisper, Professor,Blood Prince, és Sindragosa nem hc volt.Toc-ban meg Anub Arakot nem
öltem.
Várható aktivitás: Raidek időpontjában általában megtudok jelenni természetesen ha mégsem akkor szólok róla előre.

Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás: 30 mb/sec Amd Phenom II X4 3.5 Ghz, 4GB DDR3, Geforce Gtx 650 Oc 2GB GDDR5

Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Weblapon olvastam róla.

A csatlakozási szándék motivációja:Szeretnék egy olyan Guild tagja lenni akikkel lehet haladni a contentekkel de ezt nem olyan időpontban teszik ami csak az iskolásoknak kedvez pl: 4-5 órakörül.

A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel:Megpróbálom mindig a 100%-ékot kipréselni a karakteremből.

Eddig látogatott szerverei, guild tagságai :Eredetin Ragnaroson játszottam megfordultám egy pár guildben ott is sok sajnos az hogy szétmegy a guild stb mindegyikből feloszlás miatt távoztam amig nem csináltunk haverokkal egy guildet a Just For You Honeyt és ott voltam Icc-től Firelandsig.Itt taurin nem voltam klánban.

Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja): Bc végén kezdtem el játszani pontos dátumot nem tudok de asszem 2007 ben kezdtem el wowozni más hasonlóval nem játszottam.

PvP vs. PvE (+vélemény)?Én szeretem mindkét tartalmat van hogy egy fárasztó nap után jó leülni egy kicsit csépelni a Hordát,

Gear vs. Társaság (+vélemény)?Ez egy játék ahol kikapcsolódik az ember ha ezt nem jó hangulatban teszi akkor megette a fene.

WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?:Erre elég nehéz válaszolni hiszen az ember nem tud hosszú távra tervezni(sajnos) De nem érzem most ugy hogy hamarosan abba hagynám.

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek:Nincsen még

Személyes

Életkor:27

Név:Balázs

WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír? Építőipari cégnél dolgozok, Focizni járok hétvégente.

Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont):
Nincsen velük semmi gond mindenki annyit játszik amennyit tud/amennyi ideje van.

Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg?
Szeretek régebbi instákba járni 5 fősöket általában csak a napi 1-2 szoktam.

RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...:
A munkám miatt mivel hogy este 6 órára érek haza ilyenkor már nem nagyon megyek el sehova pihengetek ilyenkor ezt az időt játékra szoktam forditani ha már megcsináltam az itthoni dolgokat.De hétvégén természetesen muszáj kimozdulni itthonról családot látogatni stb.

Elolvastam a szabályzatot meg minden érthető számomra Remélem mindent jól írtam.
The topic has been locked.

Re: Jelentkezés a Guildbe 10 years, 8 months ago #2139

Szia


Keress meg játékban!
Általában 21:00-tól vagyok fent, vagy keresd Duurt!

Üdv
Cid Highwind
Ha a káosz természetes folyamat, akkor minek van az egyensúly?
A káosz úgyis összezavarja azt....
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.16 seconds