Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Tgf

Tgf 10 years, 2 months ago #2572

  • Szepesinikii
Karakternév: Szepesinikii
Karakter kaszt: warlock
Main talent: destruction
Armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel): wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Szepesinikii
Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel): affliction
Szakmák: tailoring, enchanting
GearScore érték: 5595
Mennyi ideje játszik az adott karaktertípusssal? (NEM Played-time!! Hanem az adott kaszthoz (pl. warrior) való játéktapasztalat és hozzáértés.) 4 hónap
A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, cserélt, lopott stb): vásárolt
Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat - régebbi raidek is (Classic, BC content, Wotlk,)]: TOC 10, ICC 10 HC a hajóig
Várható aktivitás (hétköznap mettől meddig érsz rá általában): mikor hogy, de este 8-11 ig valószínűleg igen
Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás: a számítógépem felső kategóriás, vinné a 25 fős raidet, a netem 98% ba normális, akkor az is vinné ( 5 mb/s)
Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Barátomtól, ő ajánlotta, hogy segít bekerülni -> rebeccablack
A csatlakozási szándék motivációja: Raidekre lenne igényem, s egy normális közösségre
A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Ez egy jó kérdés, talán azt lehetne ide írni, hogy egy segítőkész emberrel gyarapodna a klán, aki kultúrált, de nem hiszem hogy ez bármiben is befolyásolná a guildet
Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit): scotsmen távozás oka: kb 5 en voltunk a guildből aktívak, én és egyik barátom igazgattuk a klánt, de mindhiába, és amikor már kilátástalan lett, feloszlottunk
Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja): hasonló játék: aion, diablo 2, rift stb. összességében nagyjából 3 évet wowoztam, de volt pár év kihagyásom, most 1-1.5 éve kezdtem el újból, véleményem, hogy jó lenne, ha nem lenne benne ennyi bug, végülis tetszik a játék, bár mint mindenkinek van egy idő nekem is, mikor ráunok, aztán újrakezdem
PvP vs. PvE (+vélemény)? PvE élvezetesebb, bár egyes kaszttal a PvP a jobb (pl. rugó, vagy affli lock)
Gear vs. Társaság (+vélemény)? természetesen a társaság, ám van egy határ, mikor már kell egy kis gear
WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?: ez egy nagyon jó kérdés. az biztos, hogy fejleszteni szeretném, cél a csillagos ég, de azért játszok, mert szeretem, és, hogy kikapcsolódjak, nem terveztem túl sok mindent el a wowwval kapcsolatban, nem tekintem életcélként
Feltüntetésre kívánt Alt karakterek (amennyiben van):Boribariim, Gravekeep
Alt karakter eredete, gs-e, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)? Gravekeep: blood dk, 5.3 k gs, közép-felső kategóriás szakértelem (saját kezűleg alkotott)
Boribariim: feral druid tank, dps talent, 4666 gs, közép szinten értek hozzá (saját kezűleg alkotott)


------Személyes adatok-------

Életkor:19
Neved(becenév v. keresztnév): Tomi
WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír (hobbi, sport)? Bonsai, Anime, nyúl


------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----

Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont): mindennek van egy határa, a heti két alkalom, illetve a fontos, előre egyeztetett programokon való részvétel elegendő, annál kevesebb már rossz
Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg? linek milyen szempontból mire van szüksége. én még nagyban a fejlődő stádiumomba vagyok, de egy ilidant bármikor szívesen lenyomnék
RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...: ha a real life alatt a kocsmát értjük, akkor természetesen a kocsma felé húz a májam. bár naponta neten lógok, legalább 2 órát (kivéve péntek, a legnagyobb ivós napom)

Elolvastam a szabályzatot, ha jó a szövegértésem, akkor minden érthető. remélem nem gépeltem el semmit
The topic has been locked.

Re: Tgf 10 years, 2 months ago #2578

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
Elég kevés a tapasztalat, meg hogy későn jössz fel. A gear is kisebb, úgyhogy ez így egyenlőre nem. Rebecaval még lehet beszélünk.
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.13 seconds