Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: Tam

Tam 10 years, 2 months ago #2571

  • Tgf Fury Warrior 6k Gs
Karakternév: Layana

Karakter kaszt: Warrior

Main talent Fury , wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Layana

Off talent : Prot 5800

Szakmák: BS , Skining (450/450)

GearScore érték: 5983

A karakter eredete : Gyári , a gyerekem !

Eddigi jártasság raidek : Classic Ota Taurin , eredetin CATA Panda alapjárton csak ! Icc ULDUAR stb minden ct full tax megy HC ba ! Catába csak dps taxok mennek .

Várható aktivitás: Naponta 5 től 00:00 8 magos gép 1gb os net no lagg ...

Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Játékban a papa spanotok hirdetett, hát meg próbáltam

A csatlakozási szándék motivációja: Kell egy jo guild jo gear , és sok acsi ennyi , nem szeretem a jopofit a nyalit meg a képmutatást .

A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Aktív dps vagyok keveset beszélek .

Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit): Hordából jöttem volt immos is voltam stb stb ha akarod rám írsz ezzel .

Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja): Van egy nőm megy eg traktorom tiszta tyuk szar az udvarom , salala lala ezzel mindent el mondtam.

PvP vs. PvE (+vélemény)? Egyértelműen PvE .

Gear vs. Társaság (+vélemény)? a gear fontos nem a gs huszárkodás .

WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?: amíg meg nem nősülök.

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek: nem kívánom emliteni kis molesztálni való karakterem !




----Személyes------


Életkor: 22

Neved(becenév v. keresztnév): Tam

WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír?
Hegesztek , szívom a gázt , és blokkolom a napfényt mi át jut az égbolton cimborám !
The topic has been locked.

Re: Tam 10 years, 2 months ago #2577

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
Hát, így többszörös elolvasásra az az érzésem, hogy a fenn megadott hozzáállás nem feltétlen passzolna a guild szellemiségével és jelenével. A Lehetőség adott arra, hogy játékban még beszéljünk.
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.21 seconds