Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Tagfelvétel, Dpap, Antaxon
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Tagfelvétel, Dpap, Antaxon

Tagfelvétel, Dpap, Antaxon 10 years, 6 months ago #2314

  • Antaxon
Karakter név: Antaxon

Talent / Armory: DPAP 5500 GS többnyire pvp (emiatt aggódom) Armory szokás szerint bugol...

Off talent: Shadow

Szakma: Encha

GearScore érték: 5500

Karakter eredete: én magam húztam fel.

Raid tapasztalat: WOTLK-be nem igazán volt értelmes guildem, de természetesen voltam már minden instába, de ezzel a karimmal még nem nem rég lett 80-as és csak pvp-tem legikább.

Várható aktivitás: Mindennap 18 óra és 23 között Online vagyok. Dolgozok, nyilván nem egész nap tudok gép előtt lenni.

Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás: 10/Mbs Ati 7600 Gt 1gb 256 bit 8gb RAM 4200 dual proci

Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Játékban hallottam róla.

A csatlakozási szándék motivációja: Olyan guildet keresek, ahol rendszeresen van raid és lehetőleg invet is kapok. Hiányzik a "társasjáték" ami nem csak annyi, hogy 2v2 aréna vagy bg hanem akár egy 10fős és/vagy 25fős raid.

A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Igaz, hogy nem rég óta lett 80 ez a karakterem de tökéletesen értek hozzá és jól bánok vele, emellett jó fej és piszok jóképű vagyok!

Eddig látogatott szerverei, guild tagságaim: még BC-be volt a Legacy of Lordaren

PvP vs. PvE (+vélemény)?: PvP nagyon izgalmas és szeretem a megmérettetést, a kihívást stb. PvE picit most távolabb áll tőlem de amikor rendszeresen raideltem nagyon élveztem annak is a hangulatát. (TS stb...)

Gear vs. Társaság (+vélemény)?: mindkettő nyilván fontos számomra mivel mindenki a gearjét szeretné erősíteni különben amikor nyolcvanas egy karakter akár abba is hagyhatná az egészet. A társaság is nagyon fontos voltam pár 1-2 napig nem szeretem amikor guild chat teljesen halott.. az embereknek nincs humor érzékük.

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek: Galwyn human dk

Alt karakter eredete, gs-e, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)?: teljesen tökéletesen értek hozzá: pvp karakter szintén. HC bryntroll fegyója van a többi szinte pvp neki is van nyilván pve gear de nem hcT10 van még egy nadrág ami viszont T10.

22 éves vagyok.
Dávid a nevem.
Ha nem vagyok Online akkor Dolgozok, a két gyerekemmel és a feleségemmel töltöm az időm.

Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont): Mindenki annyit üt ott amennyit akar.
Nincs bajom az rhc-val se de inkább egy 10 vagy egy 25 fős aminek igazán örülni tudok.
Fontosabb a családom és a családi kapcsolatom mint a wow de azért itthon megértik hogy apu sokat dolgozik kell a pihenő is neki.

A szabályzatot elfogadtam remélem minél hamarabb kapok választ!
The topic has been locked.

Re: Tagfelvétel, Dpap, Antaxon 10 years, 6 months ago #2315

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
Üdv,

Sajnos ezt a TGF-et el kell hogy utasítsam, egyrészt a GS határ nem felel meg a követelményeknek, és ahogy Armory-n látom tényleg tele vagy PvP gearrel, és ez itt egyáltalán nem preferált. S még tapasztalatba sincs sok leírva.

Amennyiben szerzel jobb PvE geart akkor majd leülhetünk beszélgetni.
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.12 seconds