Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Warrior
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Warrior

Warrior 11 years ago #537

  • Janiabarbár
www.wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Janiabarb%C3%A1r
Szép jó estét! Szakmák: Mining: 430 Jc:450 Gs:PVP:5823 PvE:5795 Karakteremet húztam. 2012.02.24.-e óta játszom. Várható aktivitás a programoktól meg az iskolától függ változó mikor tudok feljönni. Ismereteim nagy részét Jastris nevű warriortól szereztem. Raid tapasztalataimat oldalakon, videókból és raideken szereztem . Gép teljesítménye megfelelő a wowhoz. Maroggwaron szokatm csak egy kicsit szaggatni. Guildről egy jó barátomtól Xaworról hallottam . Én inkább a társaságra orientálódom. Pve.Pvp párti vagyok szeretem. mind kettőt . Altok:Valiss-sh pap, Sastojas -fury warri.
Papomba jártas vagyok de még tanulnom kell5.8 k ges es,legnagyobb dps-em 15,9k. Fury warrim 5664 es gsű legnagyobb dps-e 16,5k icc-be,kell még fejlődnöm benne.

Személyes:
17 éves vagyok.Jánosnak hívnak de álatlában Janinak vagy Dzsánninak hívnak .
The topic has been locked.

Re: Warrior 11 years ago #538

  • vargosz
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 13
  • Karma: 0
Keress fel játékban!
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.10 seconds