Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: TGF

TGF 10 years, 2 months ago #2615

  • Khroy
Sziasztok!
Karakterem neve Khroy,törp uh dk vagyok 6.1k + gs el.ICC taktikákat 12/12re tudom,Rs 10/25 n taktikát ismerem.Életkorom 20. Cuccaimat folyamatosan karbantartom,gemeket,encsákat,stb...Aktív player vagyok,a hétköznapi raideken jelen tudok lenni,ts-en aktív vagyok.
The topic has been locked.

Re: TGF 10 years, 2 months ago #2616

  • Khroy
Itt az armory link wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Khroy
Szakmáim:Engi,minig
Off talent Blood Tank 5.6k gs +
Dk karaktert pár éve játszom, legtöbb időt uh dps-ként játszottam vele,úgy érzem értek a karakteremhez.
Gépem, netem bírja a raideket,25 ösöket is.
Türelmes vagyok,wipeoktól nem leszek ideges, nem szidom a többi playert.
Csak PvE vel foglalkozom, nem nagyon szeretek pvp-zni.
Nevem Szabi.
The topic has been locked.

Re: TGF 10 years, 2 months ago #2617

  • Londrandir
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 22
  • Karma: 0
Szia!

Koszonjuk a jelentkezest, viszont egy egesz hosszu tagfelveteli semank van es azt kellene kitoltsd amennyiben lehetseges
Ez a post leir mindent es a semat copyzhatod meg kitoltod replykent ide

Koszi!
The topic has been locked.

Re: TGF 10 years, 2 months ago #2618

  • Khroy
Karakternév:Khroy
Karakter kaszt:Dk
Main talent:Unholy
Armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel):wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Khroy
Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel):Blood tank 5674
Szakmák:Engineering,Mining
GearScore érték:6126
Van elég goldom encsára és gemekre,mindig figyelek hogy az új itemjeim encsantoltak és gemeltek legyenek
Évek óta UH DK-zok, értek hozzá.A többi tallent ágat is ismerem,frostra nincs fegyverem ezért az off talentem a blood tank.
Szívesen meghallgatom a hozzá értők tanácsát és módosítok a gearen ,tallenten ha szükséges.
Ezt a karaktert kaptam az egyik ismerősömtől,ezzel csábított erre a szerverre ugyan is ez előőt a Wod-on játszottam,szintén uh dk volt a mainem.
Bc kiegészítőben kezdtem a játékot,Hyjal,Bt,Swp volt ahol legtöbbet jártam.Wotlk kiegészítőt Nax kontenttől kezdve játszom,az összes 80as instába,5fős Hc-ban jártam,végigütöttem.Ulduban maradt ki Alga és Yogsaron.Toc 25 hc ban is megvolt.
Mostani kontent taktikáit ismerem,egyedül rs 25 hc szorulna némi magyarázatra.
A szerda csütörtöki napokon 19:00tól tudok raid végéig maradni.
Abban az esetben is szívesen raidelek ha nem kapok lootot illetve más kapja meg,nem fogok rajta problémázni.
Ha wipeolunk nem borulok ki nem fogok örjöngeni,addig tryolunk amíg le nem megy.végig maradok akármennyi wipe is lesz.
Internetemmel nincs probléma nem szakadozik,a gépem bírja a raideket,nem akad.
Hírdetésben hallottam a klánról.Szeretnék egy rendszeresen raidelő eredményes guildhez csatlakozni.Ha bevesztek számíthattok aktivitásomra és lehjobb tudásommal hozzá járulok a raidekhez. Elvárásaim:legyen megtartva a raidek.A the dynasty guildben voltam korábban ahonnan a vizsgaidőszakban kiraktak mert nem tudtam raidelni....tanulni is kell bármilyen hihetetlen..._Nem szoktam pvpzni,nagyon ritkán max 1 rbg-t.Szerintem fontos a jó társaság,hogy a raidek légköre nyugodt és barátias legyen ne legyenek veszekedések.Nem vagyok loot kurva ha másna nagyobb upgrade 1 item átengedem,nem problémázok rajta.
Alt karakterem Bunnychaser,resto druid 6,1 k + gs el,unokatesómtól örököltem,többször healetem vele végig icc 25-t sok hc bossal,értek hozzá.
The topic has been locked.

Re: TGF 10 years, 2 months ago #2620

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
No ez így már jónak mondható. Keress fel minket ingame.
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.19 seconds