Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: TGF

TGF 10 years, 2 months ago #2499

  • 6,1 MM hunter
Karakternév: Skyroan
Karakter kaszt:Hunter
Main talent: MM
Armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel):wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Skyroan
Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel): BM
Szakmák: mining,jc.
GearScore érték:6,1
Mennyi ideje játszik az adott karaktertípusssal? LK Content elején Hunterrel
A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, cserélt, lopott stb): Saját nem veszek felesleges .
Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat - régebbi raidek is ]: Classic raid, és ToC-Icc és Normos Ruby taxok mennek icc 12/12 hc/norm
Várható aktivitás (hétköznap mettől meddig érsz rá általában): változó állt 15- 23 ig hétvégén meg 08:00-24:00 vagy tovább
Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás: laptop.. Netem 70mb/s(25/10 fightot bírom) de van amikor valami miatt le esik az fpsm olyankor wow restart
Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Fülesmaci (volt klán társam).
A csatlakozási szándék motivációja: Társasági lény és raid mániákusként érdekelne a dolog főként társaságot és biztos helyet keresek.
A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Taxok mennek wasd és a viszonzott tisztelet.
Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit):Tauri <3 Placeholders In Vino Veritas [Mind feloszlott]]
Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja): 1,5 éve szabadidős elfoglaltság.
PvP vs. PvE (+vélemény)? PvP Szeretem gyapni a hordásokat igaz nincs aréna gearem de majd azt is meg szerzem . de, a Pve a legjobb mert ott érteni is kell nagyon a karakterhez mert meg látszik kinek van vet karija
Gear vs. Társaság (+vélemény)? Társaság
WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?: min. még 15 év.
Feltüntetésre kívánt Alt karakterek (amennyiben van): 5,8k Resto dudu és egy shámán amit még tápolok.


------Személyes adatok-------

Életkor:19
Neved(becenév v. keresztnév): Csaba
WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír (hobbi, sport)? Gitározok, koncertek(saját bandával)


------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----

Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont):1 jó társaság meg 1 értelmes raid mindig vonzza az embereket rég voltam értelmes,jó hangulatú klánba

Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg?
Funolás csak acsi szempont,kisebb karinál előre haladás .
RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...: Van szabad időm,persze életem is . RL: Az élet 1 unalmas game ahol az adminok lvl 70-80 környék bannolnak és nem engednek újra regisztrálni
The topic has been locked.

Re: TGF 10 years, 2 months ago #2500

  • Classandra
  • OFFLINE
  • Senior Boarder
  • Posts: 63
  • Karma: 0
Köszönjük a tgf-et, keress fel minket in game. Classa
"Being good just won't be good enough
I'll be the best or nothing at all"

Classandra

Raid Leader
The topic has been locked.

Re: TGF 10 years, 2 months ago #2502

ez kibajó:D:D:D
"Az élet 1 unalmas game ahol az adminok lvl 70-80 környék bannolnak és nem engednek újra regisztrálni "
Ha a káosz természetes folyamat, akkor minek van az egyensúly?
A káosz úgyis összezavarja azt....
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.12 seconds