Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Hello
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Hello

Hello 10 years, 5 months ago #2300

  • Shädø
Karakternév: Shädø

Karakter kaszt: Priest

Main talent, armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel): Shadow wowarmory.hu/character-sheet.xml?r=[HU]%20Tauri%20WoW%20Server&n=Sh%C3%A4d%C3%B8
Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel): Sajnos Még nem rendelkezem Off talentel.

Szakmák: Enchanting / Tailoring(450/433)

GearScore érték: 5600

A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, stb): saját magam húztam fel.

Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat]: Icc10Hc/Norm Full. Icc25hc 11/12. Norm 12/12. 25-ön lk-t ütötem már hc-ban is , de csak egyszer.

Várható aktivitás: Minden nap, főleg esténként vagyok 5 óra után 11 óráig tudok maradni.

Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás: 100Mb/s . Laggom maxximum icc25-őn amikor lopják a netem.

Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Játékban mondták és weblapon olvastam róla.

A csatlakozási szándék motivációja: Azért szeretnék csatlakozni hozzátok mert végre egy ütőképes guildben akarok játszani(raidelni).

A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Lenne egy értelmes papotok akik mindig tud raidelni, tudok segíteni ahol kell, és raidekben is hasznomat vennétek heal/dps ügyileg egyaránt.

Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit): Én csak Tauri WoW-ztam eddig. Hordában voltam Ascalon Vanguardos , Majd átmentem Dream Paragonba.

Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja): Elég rég óta Wowozok olyan 5 éve. Számomra ez a játék a legjobb ez köt le engem a legjobban. Sokat Codoztam még mellette.

PvP vs. PvE (+vélemény)? Egyértelműen PvE, utálok PvP-zni.

Gear vs. Társaság (+vélemény)? Társaság, szerintem a gear nem ér semmit, egy teljesen jó, hangulatos társaság mellett.

WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?: Hú hát nem tudom. Még egy ideig biztos fogok játszani, azért játszom hogy szórakozzak, kikapcsolódjak.

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek:Nincsen altkarim

Alt karakter eredete, gs-e, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)?: Saját kezűleg felhúzott, 4881gs, fire talent, teljesen jól értek hozzá, sokat játszottam vele.


----Személyes------


Életkor: 16

Neved(becenév v. keresztnév): Krisztián

WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír?
Sokat Focizom járok Mecsekre is. Még tanulok emelet persze wow.
The topic has been locked.

Re: Hello 10 years, 5 months ago #2305

  • vargosz
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 13
  • Karma: 0
Játékban keress fel minket
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.11 seconds