Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me

Zénoh
(1 viewing) (1) Guest
  • Page:
  • 1

TOPIC: Zénoh

Zénoh 10 years, 5 months ago #2367

  • Zénoh
Karakternév: Zénoh
Karakter kaszt: Warrior
Main talent: Fury
Armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel): wowarmory.hu/search.xml?searchQuery=Z%C3...h&searchType=all
Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel): Tank
Szakmák: JC, Mining (bár a mininget cserélem hamarosan BS-re)
GearScore érték: Fury 6037, Tank 5930
A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, lopott stb): Vásárolt, szóval ha régebben lett volna bármi probléma, azért nem vállalom a felelősséget a karakter 4. napja van nálam!
Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat - régebbi raidek is (Classic, BC content, Wotlk eleji)]: Wotlk-t eredetin az elejétől kezdve végig vittem így ami onnan még nagyon-nagyon régről megmaradt.
Várható aktivitás (hétköznap mettől meddig érsz rá általában): 20.00-20.30- hajnalig (sajnos dolgozok és általában délután)
Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás: 20Mb/s
Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: Egy ismeretlen ember ajánlott Titeket (DE tényleg!)
A csatlakozási szándék motivációja: Szeretnék egy normális klánt találni ahol élvezhetem a Wotlk-t
A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Egy normális emberrel lenne gazdagabb aki meg mer szólalni a TS-en!
Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit): Nemvolt!
Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja): Eredetin kezdtem a pályafutásomat ( Kedvenc angol tanárom addig piszkált még el nem kezdtem) 2008.December 16.án, akkor nagyon szerettem végig játszottam a Wotlk-t és a Cataclysmet, volt ott egy nagyon jó klánom de sajnos felbomlott így abbahagytam az eredetizést, aztán a Mop-ot még megvettem felhúztam a karakteremet, utána abbahagytam egy időre és most haverok piszkáltak, hogy jöjjek Taurira, így vettem egy karaktert és itt vagyok!

PvP vs. PvE (+vélemény)? PvE, nekem mindig is tetszett a történet meg úgy az egész, PvP-vel is küzdöttem de valahogy sosem szerettem bele.
Gear vs. Társaság (+vélemény)? Társaság, Eredetin Casual guildbe voltam amivel azért haladtunk a bossokkal, jó sokat wipeltunk és szenvedtünk de szerintem igy volt izgalmas!
WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?: Cél.. hmm hát nem nagyon van célom őszintén persze jó gearbe lenni de inkább a társaság miatt játszom jobban. Ha nagyon jó a társaság akkor sokáig!
Feltüntetésre kívánt Alt karakterek (amennyiben van): Az még nincs, DE lesz egy Holy Pala Eredetin is az volt!
Alt karakter eredete, gs-e, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)?


------Személyes adatok-------

Életkor: 22
Neved(becenév v. keresztnév): János
WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír (hobbi, sport)? Hm.. Barátnő, Barátok, Munka így teljesen elveszik az időmet hétvégén! Amúgy teljesen mindegy csak kikapcsolódjak!



------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----

Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont): Mint már feljebb is írtam pár évig Causal guildbe voltam így persze amellett állok ki! Nekem is ugyanúgy megvan a kis életem, barátnő, barátok, munka, ami sajnos hétvégén is van
Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg? Szeretek fun-olni, főleg achikat csinálgatni!
RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...: Persze hallottam róla és még próbálkozok is Vele, bár elég nehéz de valahogy megoldom! Komolyra fordítva a szót persze elsőnek legyen minden rendben az életben és utána a WoW, de amint tehetem vagy tudok feljövök!

Elolvastam a szabályzatot és el is fogadom!

Ha esetleg van még kérdés mihamarabb válaszolok!
The topic has been locked.

Re: Zénoh 10 years, 5 months ago #2368

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
Pár dolog felmerült,

Egyrészt pár napja van nálad a karakter.
Értesz a warriorhoz, játszottál már vele komolyabban? (vagy csak most kezded tanulni.)
Biztonságba van helyezve a karakter?

Ez a 20-20:30-as kezdés számunkra nem éppen kedvező, mivel igaz megesik hogy később kezdjük a raideket, de nem szeretnénk ebből rendszert csinálni, ráadásul úgy hogy direktbe "későn" érkezőket is felvegyünk.

Illetve a gépleírásról nem nagyon adtál meg semmit, hogy szoktál-e szakadni vagy ilyesmi.
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.

Re: Zénoh 10 years, 5 months ago #2377

  • Szotymag
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 5
  • Karma: 0
"A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel: Egy normális emberrel lenne gazdagabb aki meg mer szólalni a TS-en!"

Ez a rész nagyon tetszik...!
Duur! Szükségünk van olyan emberekre, akik jelen vannak TS-en is, tök nyomasztó a néma csönd a raideken...
The topic has been locked.

Re: Zénoh 10 years, 4 months ago #2396

  • Londrandir
  • OFFLINE
  • Junior Boarder
  • Posts: 22
  • Karma: 0
Aaaa ne aggodj Szotyi )) Chakyval majd eneklunk is neked ))))))
The topic has been locked.

Re: Zénoh 10 years, 4 months ago #2400

Ne riasszátok már el....
Most komolyan...
Lehet, hogy pont egy pozitív beállítottságú Player kell ahhoz, hogy a raidek jobban menjenek, s ne mindenki mélabúsan nyomkodja csak a billentyűzetet....

Ha a káosz természetes folyamat, akkor minek van az egyensúly?
A káosz úgyis összezavarja azt....
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.15 seconds