Login
Coffee Break  - just relax

Coffee Break - just relax

Kedves Guild Társak, barátok, követők!   Gondoltam ide is írok pár szót a jelenlegi...

Boldog Új Évet! 2015

Boldog Új Évet! 2015

Guild Társak, Szövetségesek, Árulók, Parfümügynökök!   Elérkezett az év vége. Talán nem túl...

Tagfelvétel

Tagfelvétel

A guild jelenleg tagfelvételt tart, további információ a tagfelvételek fórumban.A felvételi...

  • Coffee Break  - just relax

    Coffee Break - just relax

    2015. szeptember 16. szerda, 04:52
  • Boldog Új Évet! 2015

    Boldog Új Évet! 2015

    2014. december 31. szerda, 12:53
  • Tagfelvétel

    Tagfelvétel

    2014. február 08. szombat, 00:00
Hiba
  • Kunena COM_KUNENA_INTERNAL_ERROR_CONFIG
Welcome, Guest
Username Password: Remember me
  • Page:
  • 1

TOPIC: TGF

TGF 9 years, 4 months ago #2821

  • Purplemist
Karakternév: Purplemist
Karakter kaszt: Hunter
Main talent: Attól függ, hogy mire van szüksége a raidnek, alkalmazkodok a raid buffokhoz amugy survi/MM
Armory link (amennyiben a TauriArmory üzemel):
Off talent (amennyiben rendelkezik ilyennel): survi/mm
Szakmák: Tailor, Engineering


Rendelkezel megfelelő anyagi lehetőségekkel, valamint fordítasz rá megfelelő és elegendő figyelmet arra, hogy geared és felszerelésed mindig maximálisan enchantolva / gemelve legyen? (akkor is ha később lecseréled az itemet.)?: ne vicceljünk
Mennyire értesz a karaktered main talentjéhez, illetve ismered a kaszt összes specifikus skill / talent működését?: 7 év játékkal sok mindenhez "értek"
Amennyiben tapasztaltabb tagok úgy látják, hajlandó vagy módosítani a talent pont elosztásodon, esetleg gear összeállításodon?: nem lesz rá példa szerintem, ha mégis akkor meghallgatom a véleményüket és tesztelek
*Ha netán az előbbi megtörténik, és úgy érzed hogy nincs igazuk, hogyan járnál el?: magyarázok
Mennyi ideje játszik az adott karaktertípusssal? (NEM Played-time!! Hanem az adott kaszthoz (pl. warrior) való játéktapasztalat és hozzáértés.) soksoksoksoksok ideje
A karakter eredete (vásárolt, saját kezűleg alkotott, térítésmentesen beszerzett, cserélt, lopott stb): más karakterével nem vagyok hajlandó
más karakterével játszani, csak olyannal amit én húztam fel


Eddigi jártasság raidek terén[Raid tapasztalat - régebbi raidek is (Classic, BC content, Wotlk, Cataclysm)]: bc,lk full (kivéve ICC utsó 4 boss)
Tisztában vagy-e a jelen content taktikákkal és bossfightokkal? Amennyiben nem, (esetleg új content jön) hajlandó vagy ezeknek utánanézni külön a raid előtt?: nagyjából igen, ha meg nem tudok valamit utána nézek, vagy inkább megkérdezem mert eddigi tapasztalataim alapján nem úgy mennek a bossok mint eredetin
Várható aktivitás (ráérsz-e hétköznap este 19:00 - 23:00 main raid időkben, főleg szerdán és csütörtökön, esetleg pénteken): ráérek kivéve csütörtök, akkor szüleimet le szoktam vinni estefele városba de max 15 perc szokott lenni és 7re haza szoktam érni
Számíthatunk a jelenlétedre abban az esetben is, ha történetesen olyan bossokat ölünk amelyekből neked nincs szükséged lootra vagy tudod hogy esetlegesen nem te kapod?: nem a loot alényeg, az csak gratis
Hajlandó vagy türelmesen és pozitív hozzáállással résztvenni olyan fightokon amelyek éppen nehezen mennek, esetleg több wipe-ot igényelnek?:
megöljük
*Ha sok wipe van, hajlandó vagy annyiszor visszamenni és újrapróbálni amennyi szükséges ahhoz hogy lemenjen, még akkor is ha netán egy másik napon folytatjuk?: ameddig időm engedi, de meghal minden boss



Internetsebesség, valamint hozzávetőleges számítógép kapacitás (akadsz, laggolsz-e 25-ös raideken): radeon HD7870, intel i3 3.4GHz(vitru 4 mag), 8GB RAM, net sem gond
Írjál le bármi olyan technikai probklémát ami nagyobb gyakorisággal fordul elő nálad egy 25-ös raiden (pl.: netszakadások, spell effektek miatti FPS gondok, alacsony grafikai beállítások miatt "láthatatlan" boss spellek, gép akadás stb..): nope

Honnan szerzett információt / hallott a guildünkről: guild browser
A csatlakozási szándék motivációja: raidelni szeretnék
A jelentkező véleménye szerint milyen előnyökkel járna a guild szemszögéből a felvétel:jártas vagyok raid/guild vezetésben és tudom, hogy nehéz értelmes embereket összeszedni
A jelentkezőnek milyen elvárásai lennének a guilddel szemben?: raid, jó társaság
Eddig látogatott szerverei, guild tagságai (kiemelve a guildből történt távozás körülményeit): TFM, Monster, PandaWoW
Játéktapasztalata(hasonló játékok, mióta wowozik az illető, véleménye róla, nézőpontja): 7 év wow
PvP vs. PvE (+vélemény)? mindkettőt szeretem ami éppen van, de raid időben nem arenázom
Gear vs. Társaság (+vélemény)? a gear változik a társaság marad
*Gear vs. Progress (ha minden lehetőséged meg van rá hogy elvigyél egy itemet ami számodra minimálisan jelent többletet, viszont a raid / guild többet nyerne vele ha egy másik player vinné mert számára ez nagyobb érték és teljesítménynövekedést jelentene hogyan járnál el?):
mindent meg lehet oldani, hajlandó lenék lemondani ITEMről de figyelembe kell azt is venni, hogy ki mennyit jár raidekre
WoWon belüli karrierjének célja(i). Mennyi időre tervezi pályafutását?: nem tervezek, játszom

Feltüntetésre kívánt Alt karakterek (amennyiben van): 64es mage nem érdekes
Alt karakter eredete, használhatósága(mennyire ért hozzá a tulajdonos)? majdnem minden karakterhez értek, ha meg nem akkor google a barátom


------Személyes adatok-------

Életkor: 20
Neved(becenév v. keresztnév): Alex
WoWon kívül milyen egyéb rendszeres elfoglaltsággal vagy szórakozási formával bír (hobbi, sport)? egyetem, sport


------A guild vezetőség továbbá érdeklődéssel szemléli a jelentkező véleményét a következő témákban:-----

Casualok - avagy akik ritkábban játszanak, mint mi!(vélemény, álláspont): mindenkinek magánügye mikor és mennyit játszik, raidre illik fent lenni
Heroic öt fős instance-ok, kisebb alacsonyabb szintű instance-ok(pre-bc;bc raidek) - avagy a méret a lényeg? HC mindig kell a nosztalgia meg jó dolog
RL vs Ingame - avagy real life hallottam már róla, de még sosem próbáltam...: ezt a kérdést nem igazán értem

Egyéb megjegyezés: Ha ajánlanom kéne egy jó vadászt akkor magamat bátran mondanám.
The topic has been locked.

Re: TGF 9 years, 4 months ago #2822

  • Duur
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 336
  • Karma: -2
Hali,
keress fel egy ogm-et / RL-t ingame ok.
Tisztelettel,
Duur

Guild Master

Head Leader of <The Shadow Alliance>.
The topic has been locked.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.13 seconds